• EnglishPolish
  • Przejdź do kasy
  • 0
Banner

O firmie

Indual Sp. z o. o. to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie Automatyki Przemysłowej. Firma poprzez szeroki zakres działalności, począwszy od produkcji komponentów po dystrybucję produktów uznanych na świecie marek, zdołała ugruntować swoją pozycję na krajowym rynku i pozyskać rzesze zadowolonych klientów.
Nasza dewiza to „dostępny w 24 h, dobry jakościowo produkt w atrakcyjnej cenie”. Dysponujemy na bieżąco uzupełnianymi stanami magazynowymi w centralnej części kraju, profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie doboru zamienników i sposobu użytkowania produktów oraz wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą.
Oferowane elementy Automatyki Przemysłowej – czujniki zbliżeniowe, wyłączniki krańcowe, mikrowyłączniki, oraz przełączniki i wyłączniki bezpieczeństwa osiągnęły najwyższe standardy światowe, potwierdzone przez certyfikaty zgodności i znalazły zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych na terenie całego kraju.
Wysokie wymagania firm partnerskich wymuszają na nas doskonalenie swoich działań i podnoszenie efektywności. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem dążymy zawsze do uzyskania pełnej satysfakcji naszych klientów, a dobre referencje i wciąż poszerzające się grono firm, z którymi mamy zaszczyt współpracować to dowody naszej rzetelności zawodowej.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego:

Kategorie